ЛАБСЕРВІС

Новини центру

Робота відділень 8 березня
Робота відділень 8 березня 04 березня 2021 р

Шановні пані!

Вітаємо усіх вас з прекрасним святом весни, бажаємо міцного здоров’я і сонячного настрою.

Лабораторія «Лабсервіс» святкує 8 березня разом з вами, а отже усі відділення в понеділок (8 березня) будуть вихідні. З 9 березня починаєм працювати у звичайному режимі.

Бажаємо чудових святкових вихідних!

ЗМІНИ У ГРАФІКУ РОБОТИ ВІДДІЛЕННЯ У МІСЬКІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ №2
ЗМІНИ У ГРАФІКУ РОБОТИ ВІДДІЛЕННЯ У МІСЬКІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ №2 23 лютого 2021 р

УВАГА!

В зв’язку з капітальним ремонтом, який проводиться адміністрацією Міської поліклініки №2 (вул.Чорновола, 1), відділення КДЦ «Лабсервіс», що знаходиться на третьому поверсі (каб.№307), починаючи з 24 лютого впродовж 2-2,5 тижнів буде працювати за наступним графіком:

Пн.-пт. 7.00 – 9.00

Сб.,нд вихідні дні

Протягом наступних двох тижнів пропонуємо звертатися до найближчих відділень, а саме:

  • вул. Гагаріна 77/1 (через дорогу від ГрандМаркету на Митниці)
  • вул. Чехова, 101 (Пологовий будинок №1, каб.№1)
  • вул. Байди Вишневецького, 48 (центр)

Інформація щодо відновлення повноцінної роботи відділення у Міській поліклініці №2 буде розміщена заздалегідь на сайті.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

А ти вже перевірив свій імунітет на коронавірус?
А ти вже перевірив свій імунітет на коронавірус? 16 лютого 2021 р

Мабуть найінтригуючим запитанням сезону осінь-зима 2020-2021 років було: "Ну що, ти вже перехворів на ковід?". Тисячі людей отримали позитивний ПЛР-тест, але в рази більше по різним причинам не проходили його. І зараз у них постають питання, чи то була звичайна застуда, можливо ГРВІ, а може їм пощастило і вони перенесли коронавірусну хворобу у легкій формі? Ще велика група людей, особливо молодого віку, взагалі могли перехворіти безсимптомно.

В цьому році престижно знати свій імунний статус до коронавірусу, а саме –  чи є в тебе антитіла IgG, адже масову вакцинацію тоді можна чекати трошки спокійніше.

Лабораторія "ЛАБСЕРВІС" виконує цей тест найдешевше і найшвидше в регіоні, до того ж його валідовано Державним лабораторним центром і при отриманні позитивних результатів вони проходять двухфакторне підтвердження. Все це є запорукою якісного і правдивого результату.

Здати аналіз можна в будь-якому з відділень Діагностичного центру "ЛАСБЕРВІС" до 11 години, за цієї умови ви зможете переглянути свої результати в той же день у особистому кабінеті користувача.

Вартість дослідження – 350 грн, додатково оплачується взяття крові одноразовими вакуумними системами. Для постійних клієнтів діють знижки!

Якщо ви все-таки маєте антитіла до коронавірусу, наша лабораторія може запропонувати широкий спектр досліджень, щоб перевірити як ваш організм переніс хворобу.

Не зволікайте, потурбуйтесь про своє здоров’я завчасно!