Про нас

Діагностичний центр «ЛАБСЕРВІС» вперше з’явився на ринку лабораторних послуг у 2002 році. Впродовж цього часу лабораторія постійно удосконалювалася та росла, завдяки чому стало можливим виконання широкого спектру лабораторних досліджень.

Нашими перевагами є розгалуджена мережа відділень по забору біологічного матеріалу у місті та області і власна кур'єрська служба, що безпосередньо впливає на якість та швидкість виконання досліджень.

Наші принципи:

  • висока якість досліджень;
  • швидка видача результатів (більшість досліджень виконується в день забору біоматеріалу) і можливість виконання досліджень cito (протягом 2-4 годин);
  • доступні ціни;
  • комфортні умови для пацієнтів;

Обладнання

Сучасна лабораторія – це перш за все високотехнологічне обладнання. В своїй роботі діагностичний центр «ЛАБСЕРВІС» застосовує устаткування, реактиви і матеріали визнаних світових виробників, таких як Roсhe Diagnostics (Швейцарія), Sysmex Corporation (Японія), Siemens (Німеччина), що гарантує достовірність і точність результатів досліджень.

Ми використовуємо лише аналізатори закритого типу, а це означає, що реактиви, які використовуються, завжди повністю відповідають вимогам даного типу аналізатора, і аналітична помилка в результаті невідповідності реактивів і аналізатора неможлива.

Завдяки системі штрих-кодування процес оформлення замовлення, виконання дослідження і видачі результатів став автоматизованим і зручним, а найголовніше – звів до мінімуму втручання людини у технологічний процес.